דמויות

אלכס

נחטף מכדור הארץ בגיל 22 בשנת 2022, לא תשמעו אותו מדבר הרבה, אבל כשהוא כן מדבר זה בדרך כלל משהו נבון. הוא רגיש וחכם ויוצר מערכת יחסים נפלאה עם אלה שמתגוררת במוחו. בעזרתה הוא מוצא את אומץ ליבו להתמודד עם קשייו ולעזור לחברי הצוות כולו לעמוד על רגליהם ולהלחם על החופש שלהם.

לזלי

נחטף מכדור הארץ בגיל 19 בשנת 1870, אל תשאלו אותו עם הוא בסדר אם אתם לא רוצים תשובה ישירה מדי, אבל הוא תמיד ישמח לעזור עם תצטרכו משהו, במיוחד אם מדובר במשהו מטורף וחסר אחריות. לזלי נושא עימו זכרונות מרים מבן זוגו שאבד לו כשנחטף, אך בתמיכת חבריו מוצא את הדרך להתגבר ולהמשיך הלאה.

טיניקי

נמכרה לעבדות על ידי המשפחה שאימצה אותה כחיית מחמד, אך היא לא נותנת לזה להפריע לה, בשביל טיניקי כל דבר הוא סיבה למסיבה, או לפחות לחיבוק קבוצתי. היא בת זוג נאמנה לקריסילה וחברה אמיתית שמפזרת אור וקסם בחייהם של חברי הצוות. גם במצבים הכי אפלים, שבהם נראה שהכל אבוד, היא תמיד קורנת אופטימיות קוסמית שמעודדת אותם להמשיך ולהאבק.

קריסילה

אולצה לבחור בין עבדות ונישואין בכפייה ובחרה באופציה הפחות כובלת, היא אולי קשוחה מבחוץ אבל ענוגה מבפנים,  ואתם תרצו אותה כחברה ולא כאוייבת. דורשת משמעת ללא פשרות מחברי הצוות גם אם זה דורש מדי פעם מכות. מאזנת בין הטוב לרע, בין הייאוש לתקווה, מחזיקה אותם קצר ולא נותנת לאף אחד מהם לגלוש לטירוף של עצמו, למזלם.

אלה

יש בעיה? אלה תפתור אותה! מאחר והיא יצור אנאפיזי המסוגל לפרוץ לכל מוח ולכל מסוף מחשב, שום דבר לא נסתר ממנה ואין רופאה טובה ממנה לכל מה שכואב או אורב בין הצללים בנשמה. חברי הצוות מגינים עליה מכל רע ולומדים שלא כל אמונה טפלה היא נכונה ולא בכל דיעה קדומה יש אמת, אלה היא אחת ויחידה והם יעשו הכל כדי לשמור עליה.

בן השמש

יצור אנאפיזי העשוי אור טהור, עוטה שריון על כל גופו כדי להגן על הספינה ועל נתיניה מזוהרו הלוהט שעלול לשרוף כל דבר לאפר, המנהיג הבלתי מעורער של אימפריית שביל החלב אשר כל שאיפתו היא להמשיך ולשלוט בה, אך משחק החידות מאלץ אותו להתבונן אל העבר ולהזכר בסיבה שבגללה הקים את האימפריה מלכתחילה, ולבדוק האם אכן השיג את המטרה.